Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinewla81 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: PROJEKT WŁASNEGO AUTORSTWA
38735 odwiedzin | wpisów: 80, komentarzy: 204, obserwuje: 51

dylematy-okna

autor: wla81 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Nadal nie podjęliśmy decyzji w sprawie okien. W poniedziałek od rana do zamknięcia sklepów zwiedziliśmy ponad 10 salonów z oknami. Chyba w nocy będe miała koszmary...

Czekam na niektóre wyceny na e-maila jeszcze.

Namieszane mam teraz jeszcze bardziej niż przed tem,  brugmann, veka swingline, alphaline... jakie szyby, jakie przesuwki, jaki kolor, jaki profil ....  Za dużo jak na jeden dzień. Mamy teraz do myślenia i do końca tygodnia trzeba podjąć wreszcie decyzję. Chociaz co do przesuwek już zdecydowaliśmy, że będą te tańsze uchylno - przesuwne.

Zastanawiamy się nad firmą Uni-Bud z Radomia czy ktoś może zamawiał okna w tej firmie, mają konkurencyjne ceny Veka alphaline 90. Tylko nic o tej firmie, żadnych opinii nie mogłam w necie znaleźć, słyszał ktoś coś...???

 


Komentarze (2)
autor:fajnydomek  dodano: 2013-07-31 | 14:38:11
My też się zastanawiamy nad oknami, a w szczególności nad oknem tarasowym czy wybrać opcje przesuwną czy tylko otwierana :)
autor:szarobialy  dodano: 2013-07-31 | 18:16:04
Mamy okna na profilu Kommerlinga, okucia Roto NT, trzyszybowe. Jakość i montaż bez zarzutu. Ciekawe są podkłady styropianowe pod ramami. U nikogo tego nie widziałam, a naprawdę warto. Firma z Białegostoku /właściwie z Łysek DMD / Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.

dylematy-okna

autor: wla81 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jednak tak jak myśleliśmy ceny za okna tarasowe podnośno- przesuwne HS są mega wysokie..

Wycena Veka:

okno 2700 x 2300 - 8 230 zł brutto z montażem
okno 2000 x 2300 - 8 035 zł brutto z montażem

Z innych firm również podobne ceny tych okien- ok 10tyś zł za jedno okno to dużo..

Załamałam się :(  Będzie trzeba chyba jednak pomyśleć o uchylno - przesuwnych są dużo tańsze.


Komentarze (2)
autor:armanda  dodano: 2013-07-23 | 22:13:06
my również chcieliśmy okna podnośno-przesuwne ale cena nas powaliła i zdecydowaliśmy się na tradycyjnie otwierane ;) będzie łatwiej wnieść meble ;)
autor:edytairadek  dodano: 2013-07-24 | 18:18:03
Ceny masakryczne,My mamy tradycyjnie otwierane:)

Dylematy...

autor: wla81 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Myśleliśmy o hydraulice a wyjdzie na to że jednak zaczniemy od okien. Wiem napewno, że chce Złoty Dąb ale z jakiej firmy jeszcze dla nas jest to ciągle dylemat, narazie  chodzimy  i szukamy...a wy jakie polecacie? a i jeszcze drzwi tarasowe u nas 2 sztuki, chciałabym mieć podnośno-przesuwne ale chyba ceny nas zabiją :(


Komentarze (1)
autor:endialdi  dodano: 2013-07-22 | 22:35:58
Witaj
Myśmy rozpatrywali wiele firm i producentów okien. W koncowej fazie liczyly sie tylko trzy firmy: Oknoplast, Oknoplus i EcoDom (DAKO). Wszystkie okna miały bardzo podobne parametry. Oknoplast odpadł ze względu na wysoką cenę. Oknoplus cenowo był ok ale wykonanie i kilka detali nas nie przekonało. Ostatecznie zdecydowaliśmy sie na okna w Eco-Domie model VEKA Alphaline. Przy zamówieniu rolet, bramy garażowej i drzwi dostaliśmy dodatkowy rabat.
Pozdrawiam

Hydraulik

autor: wla81 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzisiaj widzieliśmy się z jednym panem w sprawie kanalizacji i podłogówki, za całość czyli materiał + robocizna policzył nam 13000zł, ale podpowiadał że najpierw powinniśmy po rozprowadzaniu rur kanalizacyjnych zrobić tynki i dopiero ogrzewanie podłogowe, myślałam że nie ma to znaczenia w jakiej kolejności co zrobimy ale ponoć podłogówkę lepiej robić przed tynkami, bo tynkarze strasznie brudzą wylewkę..czy rzeczywiście ma rację i czy nie można zrobić na odwrót, jak to jest u was...mam dylemat bo nie myśleliśmy w tym roku robić tynków..